Öncelikle sizlere ulaşabilmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

İzmir'in merkezinde Bayraklı-Salhane'de bulunan yaklaşık 1.500 m^2'lik kapalı ve raflı sistemli depolama alanımızla, sektörün önde gelen üretici markaları ile birlikte, Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere tüm bölgelerdeki iş ortaklarına uygun fiyat ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Artı Yedi Yapı ve Yalıtım olarak, çatı malzemeleri, izolasyon malzemeleri, yapı kimyasalları, boya ve dekorasyon malzemeleri, kaba yapı malzemeleri, mantolama malzemeleri, zemin malzemeleri, iş güvenliği ve nalburiye gibi inşaat ve yalıtım sektörüne yönelik geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahibiz.

Yola çıktığımız ilk günden itibaren, müşterilerimizin güvenini kazanmaya odaklandık. Her geçen gün büyüyen, çeşitliliğini arttıran, öncelikle hizmet odaklı bir yapıyla, sizlere güvenilir bir çözüm ortağı ve tedarikçi firma olma vizyonuyla hareket ediyoruz.

Web sayfamız üzerinde, işletmeniz veya şantiyeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz kaliteli ve markalaşmış ürünlerin detaylı bilgilerini, teknik özelliklerini ve uygun fiyat seçeneklerini bulabilirsiniz. Daha spesifik istekleriniz ve özelleştirilmiş çözümler için lütfen firmamızdan destek talep ediniz.

Bundan sonra da sizlerle birlikte bu yapımızı büyüterek var olmaya devam etmek hedefimiz olacaktır. Artı Yedi olarak, inovasyon ve sürekli gelişim anlayışıyla, sektörde lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Saygılarımızla,

Artı Yedi Yapı ve Yalıtım San. Tic. Ltd. Şti.

Resim Galerisi

MARKALARIMIZ