Misyonumuz

Artı Yedi Yapı ve Yalıtım olarak, misyonumuz, inşaat ve yalıtım sektöründe kalite, güven ve yenilikçiliği bir araya getirmektir. Müşteri ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler sunmayı kendimize ilke edindik.

Ürün yelpazemizde bulunan çatı malzemeleri, izolasyon malzemeleri, yapı kimyasalları, boya ve dekorasyon malzemeleri, kaba yapı malzemeleri, mantolama malzemeleri, zemin malzemeleri, iş güvenliği ve nalburiye gibi geniş bir ürün ve hizmet skalasıyla, her bir iş ortağımızın ve müşterimizin özgün ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmek, projelerine değer katmak istiyoruz.

Teknoloji ve inovasyonla sürekli kendimizi geliştirme amacındayız. Ege Bölgesi'nde ve Türkiye'nin dört bir yanında uygun fiyatlarla, en yüksek kalitede hizmet vermek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sektördeki değişim ve gelişmelere öncülük etmek, uzun vadeli iş birliktelikleri kurmak ve topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek de misyonumuzun ayrılmaz parçalarıdır.

Artı Yedi Yapı ve Yalıtım olarak, bugün olduğu gibi yarın da inşaat ve yalıtım sektöründe lider bir marka olma yolunda, güçlü, etik ve sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Artı Yedi Yapı ve Yalıtım olarak, vizyonumuz, inşaat ve yalıtım sektöründe uluslararası bir marka olmaktır. Kaliteden ödün vermeden, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle, sektöre yön veren bir lider firma olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimize sağladığımız üstün hizmet, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla, her zaman güvenilir ve tercih edilen bir tedarikçi olmayı sürdürmek istiyoruz.

Çevre dostu ürünlerimiz ve süreçlerimizle, toplumun ve dünyanın daha yaşanabilir bir yer olmasına katkı sağlamayı, ekonomik ve sosyal kalkınmaya destek olmayı arzuluyoruz.

Kendimizi sürekli geliştirerek, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini aşmayı, uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan iş birliktelikleri kurmayı, sektörde etik ve şeffaf bir lider olarak öne çıkmayı misyon edindik.

İleri teknoloji, yüksek kalite standartları ve mükemmeliyetçilik anlayışıyla, geleceğin inşaat ve yalıtım sektörüne şekil vermek, global bir oyuncu olmak vizyonumuzun temel taşlarıdır.